12.8V Lityum Demir Fosfat Pil 38.5KG UN38.3 420ah Lifepo4
| Voltage: | 12.8V | Capacity: | 420 Ah |
| Weight: | 38.5kg | Storage Range: | -5°C~35°C |
| Low Temperature Charging Heating: | İsteğe bağlı | Cycle Life: | >3000 kez, 0,5C, %80 DOD |
| Protection Level: | IP65 | Certification: | UN38.3, IEC 62619 |
| High Light: | 12.8V Lifepo4 bataryası 420ah,LFP pil UN38.3 sertifikalı,Lityum demir fosfat bataryası 38.5KG |
||
- Marka: Develer Enerjisi
- Model: UT-5376A
- Adli Voltaj: 12.8V
- İsimsel Kapasite: 420Ah
- Enerji: 5376Wh
- Döngü Yaşamı: >3000 döngü (0.5C, 80% DOD)
- IP derecelendirme: IP65
- SertifikasyonUN38.3
- Terminal: M8 Döşeli Döşekler
- Ağırlık: 38kg
- Bluetooth: İsteğe bağlı
- Düşük sıcaklıklı ısıtma: İsteğe bağlı
- Garanti: 36 ay
Camel Energy UT-5376A, büyük ölçekli şebeke dışı, deniz, RV ve yedek güç uygulamaları için tasarlanmış son derece yüksek kapasiteli 12V lityum demir fosfat bataryasıdır.Akıllı BMSIP65 koruması, yüksek akım desteği ve uzun döngü ömrü ile,Geleneksel kurşun asit pillerinin ideal yüksek kapasiteli yerine geçmesi.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Adli Voltaj | 12.8V |
| İsimsel Kapasite | 420Ah |
| İsimlendirilmiş Enerji | 5376Wh |
| Ağırlık | 38 kg |
| Boyutlar (W*D*H) | 640*245*220mm |
| Şarj kesme voltajı | 14.6V |
| Serbestleme kesme voltajı | 10.8V |
| Maks. Şarj Akımı | 150A |
| Maks. Serbestleme Akımı | 150A |
| Önerilen Şarj Sıcaklığı | 0°C~55°C |
| Önerilen boşaltma sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Depolama sıcaklığı | -5°C~35°C |
| BMS Koruması | Aşırı/alt voltaj, aşırı/düşük sıcaklık, kısa devre, otomatik hücre dengeleme |
| Düşük sıcaklıklı ısıtma (ihtiyaç duyulmaz) | Otomatik başlatma ≤0°C; Otomatik durma >5°C |
| Bluetooth İzleme | İsteğe bağlı (Voltaj/Akım/Temp/SOC) |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Sertifikasyon | UN38.3 |
| Döngü Yaşamı | >3000 döngü (0.5C, 80% DOD) |
| Paket | Pil*1, Kullanıcı Kılavuzu*1, M8*12mm*2 |
- Büyük karavan, karavan, yatlar
- Şebeke dışı güneş ve rüzgar enerjisi depolaması
- Büyük yedek güç sistemleri
- Dış mühendislik ve acil güç
- Endüstriyel ekipman ve baz istasyonları
- Deniz derin döngü güç kaynağı
- Çok yüksek kapasiteUzun süreli güç kaynağı için 420Ah
- Yüksek Akım Çıktısı150A maksimum şarj / boşaltma
- Akıllı BMSTam koruma + otomatik hücre dengeleme
- IP65 Su geçirmez ve toz geçirmez
- İsteğe bağlı düşük sıcaklıklı ısıtma
- İsteğe bağlı Bluetooth izleme
- Çoklu Çalışma Modları
- UN38.3 Sertifikası
- Yüksek kapasite, uzun çalışma süresi
- Aynı kapasiteye sahip kurşun asitten daha hafif
- Bakımsız
- Sabit voltaj çıkışı
- Geniş sıcaklığa uyumluluk
- Güvenli LFP kimyası
- Düşük kendiliğinden boşaltma
- 36 aylık garanti
A: İsteğe bağlı kullanınBms Mavi DişGerçek zamanlı SOC, voltaj, akım, sıcaklık görüntülemek için APP.
A: Şarj voltajı ≥12.8V veya boşaltma akımı >800mA uygulanır.
A: ≥12.8V şarj cihazıyla yeniden etkinleştir.
A: Hayır.
A: 15°35°C, her 3 ayda bir şarj.