20KG Lityum Demir Fosfat Pil 2688Wh Yüksek Akım 12.8 Volt Lifepo4 Pil
| Voltage: | 12.8V | Capacity: | 210Ah |
| Weight: | 20 kg | Storage Range: | -5°C~35°C |
| Low Temperature Charging Heating: | İsteğe bağlı | Cycle Life: | >3000 kez, 0,5C, %80 DOD 25°C |
| Protection Level: | IP65 | Certification: | UN38.3, IEC 62619 |
| High Light: | 20KG Lifepo4 pil 2688Wh,Lityum demir fosfat bataryası 12.8V,Garanti ile yüksek akımlı LFP pil |
||
- Marka: Develer Enerjisi
- Model: UT-2688A
- Adli Voltaj: 12.8V
- İsimsel Kapasite: 210Ah
- Enerji: 2688Wh
- Döngü Yaşamı: >3000 döngü (0.5C, 80% DOD)
- IP derecelendirme: IP65
- SertifikasyonUN38.3
- Terminal: M8 Döşeli Döşekler
- Boyutlar (W*D*H): 363*212*230mm
- Ağırlık: 20kg
- Bluetooth: İsteğe bağlı
- Düşük sıcaklıklı ısıtma: İsteğe bağlı
- Garanti: 36 ay
Camel Energy UT-2688A, büyük güçlü mobil, şebeke dışı ve yedek uygulamaları için tasarlanmış yüksek kapasiteli 12V lityum demir fosfat pilidir.Bluetooth izleme seçeneğiIP65 koruması, yüksek akım desteği ve uzun döngü ömrü ile,RV'lerdeki geleneksel kurşun asit pillerinin ideal bir yerine geçiyor., deniz, güneş sistemleri ve ağır ekipman.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Adli Voltaj | 12.8V |
| İsimsel Kapasite | 210Ah |
| İsimlendirilmiş Enerji | 2688Wh |
| Boyutlar (W*D*H) | 363*212*230mm |
| Ağırlık | 20 kg |
| Şarj kesme voltajı | 14.6V |
| Serbestleme kesme voltajı | 10.8V |
| Maks. Şarj Akımı | 150A |
| Maks. Serbestleme Akımı | 150A |
| Önerilen Şarj Sıcaklığı | 0°C~55°C |
| Önerilen boşaltma sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Depolama sıcaklığı | -5°C~35°C |
| BMS Koruması | Aşırı/alt voltaj, aşırı/düşük sıcaklık, kısa devre, otomatik hücre dengeleme |
| Düşük sıcaklıklı ısıtma (ihtiyaç duyulmaz) | Otomatik başlatma ≤0°C; Otomatik durma >5°C |
| Bluetooth İzleme | İsteğe bağlı (Voltaj/Akım/Temp/SOC) |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Sertifikasyon | UN38.3 |
| Döngü Yaşamı | >3000 döngü (0.5C, 80% DOD) |
| Paket | Pil*1, Kullanıcı Kılavuzu*1, M8*12mm*2 |
- Büyük karavanlar, karavanlar, karavanlar
- Deniz yatları, balıkçı tekneleri, yelkenli gemiler
- Şebeke dışı güneş enerjisi depolama sistemleri
- Yüksek güç yedek güç kaynağı
- Dış mühendislik ve acil güç
- Golf arabaları, araçlar, süpürgeler
- Endüstriyel ekipman ve test aletleri
- Çok yüksek kapasiteUzun süreli güç kaynağı için 210Ah
- Yüksek Akım Çıktısı150A maksimum şarj / boşaltma
- Akıllı BMSTam koruma + otomatik hücre dengeleme
- IP65 Su geçirmez ve toz geçirmezKötü ortamlar için uygundur
- İsteğe bağlı düşük sıcaklıklı ısıtma-20~0°C'de şarj olmayı destekler
- İsteğe bağlı BluetoothGerçek zamanlı mobil APP izleme
- Çoklu Çalışma ModlarıŞarj / boşaltma / bekleme / uyku
- UN38.3 SertifikasıDünya çapında ulaşım için güvenli
- Eşdeğer kurşun asit pillerinden daha hafif ve daha küçük
- Temizliksiz, sıvı doldurulması gerekmez
- Sabit voltaj çıkışı, ani düşüş yok
- Geniş sıcaklık aralığı: -20°C~60°C boşaltma
- Güvenli LFP kimyası, termal kaçış riski yok
- Düşük kendi kendine boşaltma, uzun bekleme süresi
- 36 aylık resmi garanti
- Kolay montaj için standart M8 terminalleri
A: İsteğe bağlı kullanınBms Mavi DişGerçek zamanlı SOC, voltaj, akım ve sıcaklık görüntülemek için APP.
A: Isıtma, normal şarjı sağlamak için ≤0°C'de (dış güçle) otomatik olarak etkinleşir ve >5°C'de durur.
A: Şarj voltajı ≥12.8V veya boşaltma akımı >800mA uygulanır.
A: ≥12.8V voltajlı bir şarj cihazını bağlayarak yeniden etkinleştir.
Cevap: Hayır, bu operasyon kesinlikle yasaktır.
A: 15 ̊35°C'de saklayın, her 3 ayda bir şarj edin, doğrudan güneş ışığından ve ısı kaynaklarından kaçının.
A: Uygun işletim ve kurulum sırasında oluşan kusurları kapsar; yanlış kullanım, sökme veya fiziksel hasar dışındadır.