5kWh Residentiële Energieopslag 15kWh ESS 3600W Wandmontage Zonnebatterij
| Capacity: | 5kWh (uitbreidbaar tot 15kWh) | Output: | 3600W; Wisselstroom 220/230/240V 50/60Hz |
| Mount: | Stapelbaar en aan de muur gemonteerd | Structure: | Gesplitst/geïntegreerd optioneel |
| Inverter: | Parallel mogelijk; 2*MPPT | Protection: | IP65 (omvormer), IP20 (batterij) |
| Warranty: | 5 jaar (verlengbaar tot 10 jaar) | ||
| High Light: | 5kWh Residentiële Energieopslag,ESS 15kWh Zonnebatterij,3600W Wandmontage Zonnebatterij |
||
Professionele, compacte, uitbreidbare energieoplossing voor thuis
- Model:Kamel ALSES‐3600S
- Type: laagspanningsstapelbare ESS voor woningen
- Capaciteit:5 kWh (uitbreidbaar tot 15 kWh)
- Uitvoer:3600 WVervaardiging van elektrische apparatuur
- Montage: stapelbaar en aan de muur gemonteerd
- Structuur: gesplitst / geïntegreerd facultatief
- Inverter: parallelle capaciteit; 2*MPPT
- Bescherming: IP65 (omvormer), IP20 (batterij)
- Garantie:5 jaar (verlengbaar tot 10 jaar)
Camel ALSES‐3600S is eenlaagspanningsmodulair energieopslagsysteem voor woningenontworpen voor een stabiele back-up, zonne-energie zelfverbruik en off-grid stroomvoorziening. Het heeft een stapelbare & wandmontage structuur voor flexibele installatie, ondersteunt parallelle batterij & inverter uitbreiding,en biedt zowel split- als geïntegreerde configuratiesHet systeem levert betrouwbare, schone energie voor huishoudens, terwijl het de elektriciteitskosten verlaagt en continuïteit garandeert tijdens storingen.
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Model | Kamel ALSES‐3600S |
| Nominale AC-uitgang | 3600 W |
| AC-uitgang | 220/230/240V L/N/PE, 50/60Hz |
| Batterijcapaciteit | 5 kWh (uitbreidbaar tot 15 kWh) |
| Batterijspanning | 51.2VDC; bereik 44,8 ∼57,6VDC |
| Nominale lading/ontladingskracht | 3.6 kW / 5 kW |
| Maximale lading/ontladingstroom | 50A / 100A |
| PV-invoer | Voor de toepassing van de in punt 3.4.1 van dit reglement vastgestelde voorschriften moet de in punt 3.4.2 van dit reglement vastgestelde procedure worden toegepast. |
| Bescherming van de omvormer | IP65 |
| Bescherming van de batterij | IP20 |
| Afmetingen (omvormer) | 500*470*180 mm |
| Afmetingen (batterij) | 500*440*167 mm |
| Gewicht | 77 kg (5kWh) / 125 kg (10kWh) / 173 kg (15kWh) |
| Certificeringen | IEC 62109‐1, EN 62109‐1, EN 61000‐6‐1/2/3/4, VDE 4105, EN 50549‐1, C10/11, G98/G99/G100, CE, NRS 097‐2‐1, UNE 2 |
| Garantie | 5 jaar (verlengbaar tot 10 jaar) |
- Eigenverbruik van woningzonne-energie + opslag
- Noodreservekracht(Grid blackouts)
- Huizen, hutten en afgelegen woningen buiten het net
- Verplaatsing van piekbelasting en vermindering van elektriciteitskosten
- Kleine winkels, kantoorruimtes en kritieke ladingen
- Opstapelbaar en aan de muur gemonteerd
Dubbele installatie voor ruimte-efficiëntie en flexibiliteit van de lay-out.
- Uitbreiding van de modulaire capaciteit
5 kWh basis, parallel uitbreidbaar tot 15 kWh.
- Dubbele configuratie
Ondersteunt split- en geïntegreerde systemen voor verschillende scenario's.
- Parallelle capaciteit van de omvormer
Verhoog het vermogen en verhoog de redundantie van het systeem.
- Hoge compatibiliteit PV-invoer
2 * MPPT, breedspanning 80 ∼ 550 VDC, max 6000 W.
- Sterke EPS-back-up
Stabiele stroomvoorziening buiten het netwerk/noodvoorziening.
- Wereldwijde certificeringen
Voldoet aan de belangrijkste internationale netwerkstandaarden en veiligheidsnormen.
- Flexible toewijzing
Stapel of wandmontage; gesplitst/geïntegreerd ontwerp past zich aan de opzet van het huis aan.
- Skalierbare energie
Begin klein en vergroot de capaciteit naargelang de noodzaak, verlaag de initiële investering.
- Stabiel en betrouwbaar
IP65-omvormer, robuuste BMS, lange levensduur LiFePO4-batterij.
- Kosteneffectief
Maximaliseer het gebruik van zonne-energie, verlaag de elektriciteitsrekeningen, zorg voor back-up.
- Gemakkelijk onderhoud
Modulaire structuur, eenvoudige bedrading, lange garantie.
- Wereldwijd klaar
Multi-spanning, multi-standaard gecertificeerd voor wereldmarkten.
Standaard5 kWhMaximaal uitbreidbaar:15 kWhvia parallelle batterijen.
Het ondersteunt...stapelbaar en aan de muur gemonteerdvoor flexibele plaatsing.
Grote PV-invoer 80-550VDC, 2 MPPT, maximaal 6000W.
Het ondersteunt...EPS-modus/afnetmodusvoor noodondersteuning.
Standaard5 jaar, verlengbaar tot10 jaar.
Systemondersteunende elementengesplitst of geïntegreerd; neem contact met ons op voor opties voor configuratie.
CE, IEC, EN, VDE, G98/G99/G100, NRS, UNE, enz.