12,8V 100Ah Maritieme LiFePO4-accu met hoge capaciteit en IP67-bescherming en Bluetooth BMS
| Type: | 12,8 V 100 Ah maritieme LiFePO4-accu met hoge capaciteit | Nominal Voltage: | 12,8V |
| Nominal Capacity: | 100AH | Nominal Energy: | 1280 Wh |
| Charge Cut‑off Voltage: | 14.4V | Discharge Cut‑off Voltage: | 11.2V |
| Protection: | IP67, Bluetooth-BMS | ||
| High Light: | 12,8V 100Ah maritieme LiFePO4-accu,IP67 beschermde maritieme lithiumaccu |
||
- 12.8V 100Ah High-Capacity Marine LiFePO4 batterij
- Energie: 1280Wh
- IP67, Bluetooth BMS
- Cyclusduur: 3000 cycli
- Maximale looptijd voor grote maritieme systemen
Camel Energy B12100 isLiFePO4-batterijen voor de scheepvaart met een capaciteit van 12,8 V 100 AhHet biedt maximale energieopslag in een standaardvoetafdruk om meerdere high-power apparaten tegelijkertijd te ondersteunen.sterke bescherming tegen BMS, en IP67 robuustheid maken het de belangrijkste energiebron voor grote schepen en langere offshore reizen.
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Model | B12100 |
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Nominale energie | 1280Wh |
| Gewicht | 22.27 lbs / 10.1kg |
| Afmetingen | 10.08×6.5×8.27 inch (256×165×210mm) |
| Verkoppelingsspanning | 14.4V |
| Afsluitspanning van de ontlading | 11.2V |
| Maximale ladingstroom | 100A |
| Maximale ontladingsstroom | 100A |
| Maximale onmiddellijke ontlading | 350A (2s) |
| Laadtemp | 0°C ~ +55°C |
| Ontladingstemperatuur | -20°C ~ +60°C |
| Bergingstemperatuur | -5°C ~ +35°C |
| BMS-functie | Spanning / stroom / temperatuur / celbalans |
| Levenscyclus | 3000 cycli (0,5C, 80% DOD, 25°C) |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Certificeringen | VN 38.3, IEC 62619 |
| Verwarmingsfunctie | Facultatief |
- Grote jachten, commerciële vissersboten
- Maritieme apparatuur, entertainmentsystemen
- Lange reizen op zee, cruises in afgelegen gebieden
- Grote RV's, energieopslag buiten het elektriciteitsnet
- 100Ah ultrahoge capaciteit voor maximale looptijd
- Standaard voetafdruk voor een gemakkelijke upgrade
- 100A continue ontlading voor zware lasten
- IP67 bescherming voor ruwe mariene omgevingen
- Smart BMS met celbalancering en Bluetooth
- Geen geheugeneffect, snelle oplaadbaarheid
- UL94 V-0 vlamvertragende behuizing
- Hoogste capaciteit in standaard 12V behuizing
- Ondersteunt meerdere hoogvermogensbelastingen tegelijk
- Ideaal voor lange reizen zonder opladen
- Vergemakkelijkt de configuratie van grote batterijen
- Zwaar voertuigontwerp voor commercieel gebruik op zee
-
K: Kan het een hele dag een koelkast en elektronica van een jacht voeden?
A: Ja, de capaciteit van 100Ah ondersteunt langdurige hoge belastingen.
-
V: Is parallelle verbinding makkelijk?
A: Ja, parallel met hetzelfde model vergroot de capaciteit veilig.
-
V: Wat is de maximale laadsnelheid?
A: Ondersteunt maximaal 100A opladen voor snelle opladen.